top of page
Justice Scale
הוצאה לפועל

ביטול הגבלת רישיון נהיגה, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, ביטול עיקול חשבון בנק, מחיקת חובות

זקוקים לעו"ד מומחה להוצאה לפועל? הגעתם לעמוד הנכון!

למשרדנו ניסיון רב בתחום ההוצאה לפועל אנו מתחייבים להעניק לכל לקוח, יעוץ אישי, אמין ומהיר. 

לייעוץ טלפוני התקשרו עכשיו: 03-777-5156

 

משרדנו פיתח מומחיות  בביטול הגבלות בהוצאה לפועל​, במהירות וביעילות.

בסיוע משרדנו חייבים יכולים להסיר את המגבלות שהוטלו על כתפיהם  בגין חובות בהוצאה לפועל, לכל תיק ייחודיות רלוונטית אליו במיוחד ודרכי פתרון מגוונות אשר משרדנו יתפור במיוחד עבור החייב על מנת לאפשר את המשך אורח חיו התקין ככל הניתן, תוך שמירה על האיזון בין זכות הזוכים לקבל את כספם חזרה ובין זכויותיו של החייב לקיום בכבוד.

ביטול הגבלה על רישיון נהיגה

הגבלה מלהחזיק ולחדש רישיון נהיגה מוטלת על חייב בעל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו, זאת מכוחו של סעיף 66א(6) לחוק ההוצאה לפועל, תשכ״ז - 1967 .

משרדינו ידע בהתחשב בנתוני התיק של כל חייב ספציפי, להביא לביטול ההגבלה, תוך שמירה על האינטרס המנוגד של הזוכה בתיק להיפרע מן החוב.

במקרים מסוימים ניתן להביא להסרת ההגבלה בתוך 24 שעות!

לפרטים נוספים

ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

צו עיכוב יציאה מהארץ מוטל על כל חייב במסגרת איחוד תיקים וכן לבקשת זוכה, על כל חייב בעל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו, או אפילו על חייב אשר הוכרז מוגבל באמצעים אשר פורע את חובותיו (סעיף69ד(א)(1) לחוק ההוצאה לפועל, תשכ״ז - 1967).

למשרדנו ידע רחב וניסיון רב בעזרתו ניתן לאפשר לחייבים לצאת מהארץ לצורכיהם בהתאם לנסיבות וביכולתנו, בנסיבות המתאימות, להביא לביטולה המלא של ההגבלה.

במקרים מסוימים ניתן להביא להסרת ההגבלה בתוך 24 שעות!

לפרטים נוספים 

מחיקת חובות

 

מסלול הפטר בהוצאה לפועל

במרץ 2018 נכנס לתוקפו תיקון 57, אשר הקל את התנאים ומאפשר היום לחייבים רבים יותר לעמוד בתנאי הסף ולהכנס בשעריו של מסלול ההפטר.

תוקפו של החוק הוארך עד לספטמבר 2019! הזדרזו ופנו אלינו על מנת לברר האם הנכם זכאים להכנס למסלול ההפטר בהוצאה לפועל.

חייבים רבים אשר בשל נטל החובות ומספר התיקים הרב שנפתח כנגדם הפכו לחייבים מוגבלים באמצעים ואיחדו את תיקייהם לתיק איחוד אשר בו עמדו בצו התשלומים שנקבע להם, אלא שבשל גובהה הריבית בהוצאה לפועל בהרבה מקרים גובה ההחזר החודשי אשר שילמו, לא כיסה אפילו את גובה הריבית שהתווספה לתיק בכל חודש ולמעשה חייבים אלו "נתקעו" בהוצאה לפועל מבלי יכולת לסיים ולשלם את החוב לעולם.

במרץ 2018 ניכנס לתוקפה הוראת השעה לתיקון ס' 57 לחוק ההוצאה לפועל המאפשרת לחייבים בתיקי ההוצאה לפועל לקבל הפטר –  שהוא למעשה מחיקת כל החובות ברי ההפטר (מלבד חובות במזונות וקנסות של המדינה)  וכל חוב שהוא בר תביעה בהתאם לפקודת פשיטת הרגל וזאת ללא צורך בהליך פשיטת רגל, דהיינו, אפשרות לבצע מאין "פשיטת רגל" במסגרת ההוצאה לפועל מבלי הצורך לפנות לבית המשפט המחוזי לשם

לפרטים נוספים

מחיקת חובות ללא פשיטת רגל

הליך הסדר חובות לפי סעיף 19א' לפקודת פשיטת הרגל, מאפשר לחייב למחוק עד 70% מחובותיו.

 

מהו הליך הסדר נושים לפי סעיף 19א לפקודה?

 

סעיף 19א לפקודה מאפשר לחייב שחובותיו עולים על 34,963 שקלים להגיש בבית המשפט המחוזי באזור מגוריו בקשה להסדר עם נושיו, עוד בטרם נפתחו נגדו הליכי פשיטת רגל.

אישור ההסדר נתון לשיקול דעתו של בית המשפט, אשר יבחן את סבירותה של הצעת ההסדר ויבדוק את התנהלותו של החייב ותום ליבו.בהתאם לתנאי ההליך, במסגרת הבקשה על החייב להציע לפחות 30% מכל חוב לא מובטח, שהיה חוב בר תביעה אילו היה ניתן צו כינוס ביום הגשת הבקשה, לרבות הפרשי הצמדה על אותו חוב עד ליום הגשת הבקשה לאישור ההצעה.

כלומר, הליך זה מהווה פתרון מצוין לחייבים אשר ביכולתם לגייס לפחות 30% מסך חובותיהם, ואשר מעוניינים לפרוע את חובותיהם בזמן קצר, ותוך הימנעות מהליך פשיטת רגל.

לפרטים נוספים

איחוד תיקים

חייב אשר לו יותר משני תיקי הוצאה לפועל, לא כולל תיקי מזונות, משכנתה והמרכז לגבית קנסות,  יכול לאחד את תיקיו במסגרת תיק איחוד ולפרוע את כלל החובות בעזרת צו תשלומים בתיק מאוחד אחד.

איחוד התיקים הוא זכות אשר ניתן לחייב פעם אחת ועל כן יש חשיבות גדולה להגישה באופן מקצועי ויעיל, על מנת שיקבע בתיק צו תשלומים הוגן, אשר החייב יוכל לעמוד בו, לפרוע את חובותיו ולהמשיך בשגרת חייו בכבוד ובנוחות האפשרית במסגרת הנסיבות.

משרדינו מתמחה באיחוד תיקים וצווי תשלומים לחייבים, קיימת חשיבות מכרעת בייצוג מקצועי בנושאים אלו, אשר ישפיעו על גובהו של צו התשלומים ועל יכולתו של החייב להשלים את ההליך בזמן סביר ולצאת לדרך חדשה.

לפרטים נוספים

לייעוץ טלפוני ללא תשלום התקשרו עכשיו: 03-777-5156

 האמור במאמר זה אינו בא להחליף יעוץ משפטי,  על מנת לזכות בייעוץ מקצועי ואישי, אנא פנה למשרדינו ונקבע לך פגישת יעוץ 

שדרות מנחם בגין 144 מגדל מידטאון קומה 27 תל אביב

מצא אותנו על המפה

Thanks! Message sent.

מחיקת חובות | מסלול הפטר | פשיטת רגל | הסדר חובות | ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ | ביטול עיקול חשבון בנק

bottom of page